Tel:. +420/545 245 048-9

  Linka pro odborné dotazy:
  +420/736 142 376

 

  OTEVÍRACÍ DOBA

  Po: 8:00-18:00 hod.
  Ut-St: 8:00-16:00 hod.
  Čt-Pá: 8:00-15:00 hod.

 

  Využít můžete také náš e-mail: forlife@forlife.cz

 


ZPŮSOB DOPRAVY

Po objednání zboží Vám bude zásilka expedována ze skladu For Life do 24 hodin (v pracovních dnech), není-li uvedeno jinak. V případě, že by tato doba měla být překročena, budeme Vás informovat.

Termín dodání zboží je zpravidla do 1-2 pracovních dní (vyjma víkendů a dnů pracovního volna).

Způsob dodání zboží - přepravní společnost PPL.

 

Poštovné účtujeme u maloobchodních klientů následovně:

Objednávka od 0,- do 1000,- Kč           poštovné   60,- Kč

Objednávka nad 1001,- Kč                   poštovné ZDARMA


V případě nevyzvednutí zásilky kupujícím si prodávající vyhrazuje právo navýšit konečnou cenu objednávky o další poštovné při opětovném zaslání objednávky.

 

POZN.: poštovné pro velkoobchodní klienty se řídí VOC podmínkami (pro přístup k profesionálním informacím je nutné přihlášení do účtu profesionála).

 

JAK PROBÍHÁ DODÁNÍ BALÍKU PPL?

Doručovatel zásilku přiveze na dodací adresu v pracovní den, obvykle mezi 8. a 17. hodinou, kde Vám ji předá. O doručování zásilky budete kontaktováni předem fomou SMS nebo cca 2hod před doručením telefonicky. Je možné dohodnout jiný termín, hodinu doručení, případně dodací adresu. Pakliže nebude zásilka po 2 neúspěšném doručení převzata, vrací se zpět na náš sklad.
*Cenu zásilky lze uhradit řidiči platební kartou na místě.


 

PŘEVZETÍ ZBOŽÍ

Kupující je povinen překontrolovat neporušenost obalu. Pokud zásilka vykazuje zjevné znaky manipulace či poškození tzn. je rozbalená, rozlepená, promočená či mechanicky poškozená V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ JI NEPŘEBÍREJTE! Pokud taková situace nastane, prosím, obratem nás kontaktujte.

Prodávající neodpovídá za poškození, zničení nebo ztrátu zboží způsobenou přepravcem v případě, nebude-li kupující postupovat dle předchozích upozornění.

V případě, že jste převzali zásilku, jenž nejevila prvotní známky poškození, přesto zboží na faktuře nesouhlasí s obsahem zboží, či bylo dokonce poškozené, kontaktujte nás pro dohodu dalšího postupu.

Pokud Vám zásilka nebude doručena ani nedostanete výzvu k vyzvednutí, kontaktujte nás prosím na tel. číslech + 420 545 245 048-9.

(C) FOR LIFE
2DERM