Tel:. +420/545 245 048-9

  Linka pro odborné dotazy:
  +420/736 142 376

 

  OTEVÍRACÍ DOBA

  Po: 8:00-18:00 hod.
  Ut-St: 8:00-16:00 hod.
  Čt-Pá: 8:00-15:00 hod.

 

  Využít můžete také náš e-mail: forlife@forlife.cz

 ZÁSILKA SE ZBOŽÍM NEDORAZILA. NA KOHO SE MOHU OBRÁTIT?

Pakliže Vám nebyla zásilka doručena ve standardním termínu či jste neobdrželi oznámenku k uložení zásilky, prosím, obratem nás kontaktujte.


 

PŘIŠEL MI POŠKOZENÝ BALÍK, JAK MÁM POSTUPOVAT?

Kupující je povinen překontrolovat neporušenost obalu. Pokud zásilka vykazuje zjevné znaky manipulace či poškození tzn. je rozbalená, rozlepená, promočená či mechanicky poškozená V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ JI NEPŘEBÍREJTE! Pokud taková situace nastane, prosím, na místě s kurýrem sepište záznam o škodě, v ideálním případě pořiďte fotodokumentaci poškození zásilky a obratem nás kontaktujte.


STANDARDNÍ POSTUP:

1. Při převzetí zkontrolujte neporušenost obalu.
2. Pokud je obal poškozený, sdělte to přímo kurýrovi. Jakékoliv poškození obalu nebo zboží poznamenejte prosím ihned do přepravního listu.
3. Převzetím zásilky stvrzujete, že jste zásilku převzali bez zjevných závad.
4. Pokud zjistíte, že obsah zásilky je poškozený až po jejím převzetí a rozbalení, informujte OBRATEM společnost For Life spol. s r.o. a následně přepravce nejpozději do 2 pracovních dní!
5. Doporučujeme pořídit fotodokumentaci stavu zásilky bezprostředně po rozbalení!
6. Prodávající (For Life spol. s r.o.) neodpovídá za poškození, zničení nebo ztrátu zboží způsobenou přepravcem v případě, nebude-li kupující postupovat dle předchozích upozornění.


V případě, že jste převzali zásilku, jenž nejevila prvotní známky poškození, přesto zboží na faktuře nesouhlasí s obsahem zboží, kontaktujte nás pro dohodu dalšího postupu.

(C) FOR LIFE
2DERM