Tel:. +420 545 245 048-9

  Linka pro odborné dotazy:
  +420 736 142 376

  OTEVÍRACÍ DOBA

  Po:     8:00-18:00 hod.
  Ut-St: 8:00-16:00 hod.
  Čt-Pá: 8:00-15:00 hod.

 

  Využít můžete také náš e-mail: forlife@forlife.cz

 JIŽ 25 LET HÝČKÁME VAŠI PLEŤ


K příležitosti 25 let výročí společnosti FOR LIFE spol. s r.o., dovolte malé ohlédnutí za historií značky FOR LIFE MADAGA.

V roce 1991 vznikla první myšlenka vyrábět vlastní kosmetickou značku.
Název FOR LIFE (z angličtiny „pro život“) a MADAGA (inspirováno čistou přírodou ostrova Madagaskar) byly příznačné pro společnost, která vyrábí přípravky pro životní styl a zdraví pleti.
O rok později (1992), byly vyvinuty první kosmetické produkty. Jednalo se o pět gelových přípravků z bylin zaměřených na hydrataci pokožky. V tomtéž roce započal vývoj Bylinného oleje, který byl testován na dětském oddělení FN Brno. Tyto výrobky byly uvedeny na trh pod značkou MADAGA a poté v roce 1994 byla založena společnost FOR LIFE spol. s r.o. První začátky výroby byly složité, poněvadž v té době nebylo v ČR portfolio dostupných zahraničních surovin. Postupně se rozšiřovala řada produktů péče o pleť a první emulzní krémy přišly o rok později. V roce 1995 jsme začali vyrábět přípravky pro kosmetické salony. Nejoblíbenější masážní emulzi a gel na napářku vyrábíme dodnes.
Za dobu existence firma prošla mnoha změnami, několikrát se výroba stěhovala a také došlo k zásadním organizačním i personálním změnám.
Přelomové se v roce 2008 stalo první setkání s prof. J. Záhejským, DrSc., který s námi začal aktivně spolupracovat na vývoji zcela nových mikro emulzí. V této době již byla firma po všech stránkách špičkou v oboru. Završením několikaletého vývoje bylo dosažení unikátního patentu pro emulzní systém 2DERM. Aktivní spolupráce farmaceutů, chemiků a dermatologů nadále pokračuje.
Dnes v roce 2019, kdy FOR LIFE slaví 25. výročí snad můžeme s hrdostí říci, že z malého dítěte se stala vyspělá, perspektivní a oblíbená značka nesoucí krásné jméno FOR LIFE & MADAGA.

Děkujeme všem, kteří se na vývoji značky podílejí, a především děkujeme zákazníkům za jejich přízeň.

 

 

Vývoj a výroba přípravků FOR LIFE & MADAGA probíhá technologií HIGH TECHNOLOGY III (obdobná jako u léčiv), která zajišťuje:

· rychlejší transdermální vstřebatelnost přípravků
· okamžitý transport účinných látek do pokožky
· vyšší ochranu pleti před vnějšími vlivy · vyloučení tvorby komedonů, zamezení rozšiřování pórů
· vyšší účinek - hydratace, výživa a regenerace
· zvýšení tolerance pro citlivé typy pletí
· garanci maximální bezpečnosti a šetrnosti přípravků

Aktivně se podílíme na výzkumu v oblasti působení kosmetických přípravků na kůži a patentovali jsme emulzní systém pro podporu přirozené regenerace poškozené kůže.
Významně působíme na poli kosmetologie a dermatologie a též publikujeme odborné články a příspěvky.

(C) FOR LIFE
2DERM