Tel:. +420 545 245 048-9

  Linka pro odborné dotazy:
  +420 736 142 376

  OTEVÍRACÍ DOBA

  Po:     8:00-18:00 hod.
  Ut-St: 8:00-16:00 hod.
  Čt-Pá: 8:00-15:00 hod.

 

  Využít můžete také náš e-mail: forlife@forlife.cz

 


KONCENTROVANÉ ÚČINNÉ LÁTKY

Jsou určeny výhradně pro ošetření v profesionální praxi. Jednotlivé směsi účinných látek jsou vzájemně kombinovány tak, aby bylo při ošetření dosaženo optimálního výsledku. Lze je použít v kombinaci se všemi přípravky FOR LIFE & MADAGA.
AMPULE INTENZIV neobsahují parfemaci.  Volba přípravku je vždy závislá na aktuálním stavu pleti zákaznice a typu ošetření. Při aplikaci lze ampule navzájem kombinovat mezi sebou a lze je také kombinovat i se séry.

Přípravky AMPULE INTENZIV jsou hygienicky baleny v mikrodávkovačích nebo sterilních obalech. Výhodou jejich balení, oproti jednorázovým  (3 a 5 ml) ampulím, je možnost dávkování takového množství přípravku, které skutečně pro ošetření zákaznice potřebujete. Tím významně šetříte své finanční prostředky.

Použití:
1. aplikujeme na obličej, krk a dekolt před masáží nebo pod masku
2. lze aplikovat ručně nebo přístrojem (iontoforéza, ultrazvuk)
3. účinek lze zvýšit následným použitím laseru, ultrazvuku, galvanické žehličky apod. (zejména u aknetické pleti a pleti s ektáziemi)
Spotřeba na jedno ošetření zákaznice 0,5 – 1 ml přípravku (pro ošetření obličeje a krku) a 2 ml přípravku (pro celkové ošetření obličeje, krku a dekoltu).


(C) FOR LIFE
2DERM