You have no items in your shopping cart.
Achieved benefits
  • Free samples
  • Free product
    (buy more for €90.00)
  • Free samples can be selected at the end of the order.
    The free product can be selected at the end of the order.
Filters
Search result
Close

Body

BODY CARE IS EQUALLY IMPORTANT AS FACE CARE.
Quality products protect skin from drying. After a shower or bath, it is necessary to provide your skin with the lost lipo-balance and the vitamins for its optimal regeneration.

More information
Less information

2DERM Reha Lotio

For adults and children.
RECOMMENDED BY DERMATOLOGISTS.

+ atopic dermatitis – regular application  on large areas, and maintaining the skin in asymptomatic time
+ for large-scale treatment of sensitive, irritated or naturally dry skin
+ for the skin barrier treatment, after pharmacological treatments of skin diseases, resulting in a dry skin
+ itching condition

APPLICATION
For body 1- 2x per day, according to the condition and the need - with no time limit.

€16.20 / 200 ml

After shaving and epilation balm

With gentle, neutral scent.
Product on the basis of active herbal extracts in a gel-cream form for gentle treatment after depilation or shaving. Suitable for both women and men. 
Active ingredients: sage extract, ethanol, and glycerine prevent redness and irritation. 

APPLICATION
As needed. After its use, the skin becomes smooth. 

€15.00 / 100 ml

ANTICELLULITE SPA Intensive Treatment

Emulsion, easily absorbable creamy texture, with an optimal content of effective ingredients with proven effects. 
These selected ingredients from sea algae were developed and patented at French biotechnological laboratories, and they are considered to be one of the most effective in the world.

Active ingredients: red sea alga, brown sea alga, Escin, Menthol, Dead Sea mineral salt 
• they increase lipolysis (fat releasing) up to seven times more than adrenalin
• they reduce lipogenesis - storing the reserve fats
• they prevent excessive retention of water in the cells
• they support micro-circulation, and they also have an anti-oedema effect 

APPLICATION
Daily, morning and evening, by massaging moves at the affected areas for a time period of one to three months. After that, preventively 1x per week. If needed, repeat the cure after 6 months! REGIME RECOMMENDATIONS


Massages
Regular massages of the affected parts combined with effective cosmetic products enhance the desired results.

Activity
Regular workout, at least 2 times per week accelerates metabolic processes, stimulates lymphatic ways and micro-circulation of blood. On the contrary, insufficient activity, and especially sedentary job increases the cellulitis.

Diet
Many women believe that it is necessary to be on a diet to fight against the cellulitis, which is a big mistake! On the contrary, a big problem of many women is an insufficient drinking regime! Generally, it is recommended to reduce food with high fat content, fried food, and hot spices. Increase the intake of vegetable, cereals, legumes, fish, cottage cheese, and cheese. From the fruits, it is good to consume pineapple, papaya, mango, and kiwi, namely for their cleaning ability, and vitamin C content.  

Drinking régime
Increasing the fluid intake: 2-3 litres per day. Unsweetened clear water or herbal teas e.g. dandelion, marigold, nettle, and green tea are appropriate. Reduce alcohol, coffee, and black tea consumption.


FOR LIFE & MADAGA recommendations
The effectiveness of the product can be considerably increased by combining home treatment with the Anticellulite SPA professional care in the cosmetic salon, and by following the above mentioned recommendations.

€29.90 / 200 ml

Body Shampoo with Minerals

For regular body skin care.
Active ingredients: Dead Sea minerals and quality surfactants gently wash the skin, without staying on its surface. On the contrary, they enrich it with minerals. Its neutral scent will be appreciated by both women and men. Thanks to its content, the shampoo is suitable for problematic skin as well.

APPLICATION
Use for bath and shower.

 

€12.70 / 500 ml

CRYSTALLINE DEAD SEA SALT

The Dead Sea salt, unlike the classic salt, is rich in mineral elements. It contains high percentage of chlorides, fluorides, iodides, bromides, sulphides, sulphates, phosphates, carbonates and the elements bound with them, in particular sodium, potassium, and calcium. 


RECOMMENDATIONS

BATHS
Relaxing bath relieves psychological stress, positively relieves the feeling of tension , giving your skin softness and healthy freshness.
Usage: 150g to 250g of the salt per bath tub. 
Health bath for adults: 300g to 1500g of the salt per bath tub. 

WRAPS
Hair wrap: 6% salt solution + water. Nutrition by very important minerals, hair structure improvement.

FACE WASHING FOR ACNE
6% salt solution+ water. Apply the solution, using a cosmetic tampon, 1x - 2x per day. Combine with skin care products for problematic skin.
Caution: Make sure the product does not get in contact with your eyes!

INHALATIONS
6% salt solution+ water. During problems of upper and lower respiratory tract (common cold, tonsillitis, asthma, chronic bronchitis). 
The Dead Sea salt, unlike the classic sea salt does not dry the mucous membrane.

MASSAGES
10% crushed salt solution+ oil. We will crush the mineral salt crystals or grind into fine particles and mix them with Herbal oil.
The prepared ointment can be used for a massage of the whole body, cervical spine, buttocks, and thighs.
During nail treatment, rub it in for 5 to 10 minutes, then wash it off with water and apply a cream (e.g. Mineral cream 24H). By massaging the sores and feet, you will soften the hard skin on your sores and improve your blood flow. 
We perform the massage for approx. 10 to 30 minutes.

Caution: in case of bigger concentration and inhalations, consult with your physician.

 

Warning: since the Dead Sea minerals considerably increase osmotic pressure, which indirectly leads to increased blood pressure and heart activity we recommend the people with cardiovascular diseases to consult with a physician before using Dead Sea salts to a greater extent. 

€10.00

FYSIO ACTINE No.1

Cooling gel-cream, with optimal content of herbal extracts.
Active ingredients: extracts from comfrey, oak bark, chestnut, escin and camphor.
Comfrey, escin, and camphor are ingredients known for supporting blood flow, helping the muscles, tendons, and joints relax. These ingredients can also be used when experiencing the so called “heavy legs“ sensation.

APPLICATION
Apply locally on the skin, following a massage, or massage it in several times a day. Does not leave an oily effect, absorbs quickly.

€14.20 / 100 ml

Healthy Drink + ZDARMA Hyaluronic Acid sérum

Obsahuje:
1x Healthy Drink 30x10g
1x Hyaluronic Acid sérum 30ml

 1. HEALTHY DRINK 30x10g
Doplněk stravy s cukrem a sladidly.
S limetkovou příchutí.

Instantní nápoj pro ženy i muže s obsahem bioaktivních látek, jejichž pozitivní vliv na lidské zdraví byl vědecky ověřen. 
Hmotnost: 300 g (30 x 10 g).

PROČ UŽÍVAT HEALTHY DRINK?
Jedná se o suplement, který je sestaven z TOP výběru špičkových a nejúčinnějších surovin.
Každá (nejen) žena se jistě s tímto již setkala. Občas ji trápí zavodnění, občas trávení a imunita, přírůstek váhy, často únava, a to vše se dříve či později odrazí v obličeji. Pleť je narušená, zašedlá, vrásčitá, bez jasu a energie. A v tomto stavu již nedokáže správně zpracovávat látky, které se jí draze snažíme dodat ve formě kosmetických produktů.
Ano. V dnešní době existuje mnoho doplňků, které nám s tímto mají pomoci. Jeden řeší vlasy, nehty, další pleť, imunitu, střevní mikroflóru, stres apod. Výsledek? Bezhlavě kupujeme spousty doplňků s různým režimem užívání, které na sebe nemusí správně navazovat. Přiznejme si, kdo vydržel v tomto kombinování déle než měsíc? A s jakým přínosem?
Proto jsme vyvinuli produkt, který napomáhá řešit důsledky moderního života komplexně. Dohlíží na správnou funkci trávicího a imunitního systému, udržuje ideální rovnováhu vody v těle, napomáhá při hubnutí, zachovává energii a jako benefit podporuje zdraví vlasů a nehtů, dodává anti-age složky a přispívá ke zlepšení stavby kůže. Ta je pak připravena k rychlejšímu a účinnějšímu vstřebávání tolik důležitých kosmetických látek. V překladu  – šetří naši peněženku. 
Užívání je přitom velmi komfortní. Jedná se totiž o nápoj ve formě sáčků, který lze užívat kdekoli, jednou denně.


JAKÉ LÁTKY OBSAHUJE HEALTHY DRINK?

Inavea™baobab & acacia - synergicky působící směs vlákniny z akácie a dužiny baobabu, u nás málo známých afrických zdrojů bohatých na vlákninu, dodává produktu HEALTHY DRINK prebiotické účinky. 
Akácie a dužina baobabu se po staletí tradičně konzumují pro jejich širokou škálu výživových a léčivých látek. V odborné literatuře se uvádí prebiotické účinky baobabu a dužiny z jeho plodů. Poprvé byly prebiotické účinky baobabu a jeho synergický účinek s akáciovou vlákninou Inavea™ prokázané francouzskou firmou Nexira pomocí patentované studie.

Studie prokázala:
- podporu prospěšných bakterií, včetně Bifidobacterium spp. a čeledí specifických bakterií, jako jsou Akkermansiaceae a Christensenellaceae.
- postupnou fermentaci napříč celým střevem

Toto účinné složení, Inavea™ baobab & acacia působí jako přátelský regulátor mikroflóry, který účinně vytváří, obnovuje a udržuje její příznivou rovnováhu. Přispívá k lepšímu trávení a celkovému pocitu pohody. Nemá nežádoucí účinky, které se často vyskytují při užívání jiných typů vlákniny, jako je plynatost a nadýmání.

Probiotika LactoSpore® obsahují vysoce kvalitní probiotické mikroorganismy Bacillus coagulans, které se vyskytují v půdě, nazývané též půdní probiotika. Ve srovnání s jinými probiotiky se vyznačují lepší odolností vůči žaludečním šťávám, neusazují se v tenkém střevě, zůstávají naživu i poté, co opustí žaludek a dostanou se na místo určení. Přispívají k obnově přirozeného prostředí střev a zažívacího traktu. 

Cactinea™ - vysoce účinný extrakt z kaktusových plodů opuncie mexické (Opuntia ficus-indica) je nejbohatším přírodním zdrojem indikaxanthinu, nejbohatšího biologicky dostupného pigmentu betalainu s prokázaným antioxidačním účinkem a prospěšným vlivem na metabolismus tuků.

Tradičně, pro své diuretické účinky, se nálevy z opuncie používaly a používají k detoxikaci organizmu.
Studie firmy Nexira prokázala, že Cactinea™ 
- zvyšuje vylučování přebytečné vody z těla, avšak zachovává v těle potřebnou hladinu minerálů
- snižuje pocit těžkých nohou a otoku nohou
- má významný pozitivní vliv na siluetu těla

LUZIXINE™ koncentrovaný extrakt z tolice vojtěšky (Medicago sativa) je bohatý zdroj vitamínů a zdraví prospěšných látek, které pomáhají udržovat správnou hladinu cholesterolu v krvi, přispívají ke správnému metabolismu sacharidů a podporují zdravý vzhled nehtů a vlasů. Získává se z čerstvé šťávy z listů tak, aby byl zachován jeho maximální nutriční profil. Byl předmětem 3 vědeckých studií. Vzhledem ke svému nutričnímu bohatství posiluje účinnost produktu HEALTHY DRINK. 

Přírodní, bioaktivní a biologicky dostupné rybí kolagenní peptidy Naticol® výrazně redukují nežádoucí známky stárnutí. Jejich účinnost byla prokázána několika klinickými studiemi. Klinicky bylo prokázáno, že Naticol® podporuje elasticitu a pevnost kůže. Napomáhá tak k redukci vrásek, zlepšení hydratace i jasu pleti. A jako zdroj proteinu přispívá i k regulaci tělesné hmotnosti.

Kyselina hyaluronová má schopnost na sebe vázat velké množství vody a zajišťuje tak hydrataci a elasticitu pleti.

Vitamin C má vliv na řadu metabolických funkcí v našem organismu. Přispívá k tvorbě kolagenu a jako účinný antioxidant chrání buňky před škodlivými účinky volných radikálů.

Sladidla:
HEALTHY DRINK obsahuje sladidla v tomto hmotnostním poměru: (v jednom 10 gramovém sáčku)
Dextróza (hroznový cukr - sladidlo 1 109,00 mg) - pro dodání energie.
Sukralóza sladidlo 8,00 mg.
Stevie, extrakt z listů 98%  3,00 mg.DOPORUČENÉ DENNÍ DÁVKOVÁNÍ
1-2 sáčky denně (nejlépe po dobu prvních 10-ti dní užívejte 2 sáčky denně, poté 1 sáček denně). V případě nižší tělesné hmotnosti (do 55 kg), užívejte 1 sáček denně.
Užívejte ráno přibližně 20 minut před prvním jídlem po dobu alespoň 3 měsíců. Opakujte dle potřeby. Přípravek je vhodný i pro dlouhodobé užívání.

Obsah sáčku rozpusťte v cca 250 ml studené vody a ihned vypijte.
Náš tip: pro ideální konzistenci nápoje použijte k přípravě šejkr nebo rozmíchejte obsah sáčku v menším množství vody a poté dolijte zbylé množství vody.
UPOZORNĚNÍ: Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Neslouží jako náhrada pestré stravy. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy.

V prvních dnech užívání se u citlivějších jedinců s narušenou střevní mikroflórou mohou vyskytnout nekomfortní pocity, jako je například mírný tlak v břiše. Tento stav není důvodem k přerušení užívání a po několika dnech samovolně odezní. Jedná se totiž o přirozený proces ve kterém dochází k úpravě rovnováhy střevního mikrobiomu. 

 


 

2. HYALURONIC ACID SÉRUM 30ml

Pro pleť s viditelnými známkami stárnutí.
Koncentrované hydrofilní sérum v optimálním složení s vynikající schopností vázat a udržet vodu v pleti.
Aktivní látky: kyselina hyaluronová (HA / 50 – 3000 kDa), lipogel, panthenol. Schopnost HA pronikat do pokožky a jedinečné hydratační a viskoelastické vlastnosti umožňují zjemnění textury kůže a obnovení její elasticity, což jsou faktory klíčové pro účinné omezení vrásek a k vypnutí pokožky.

APLIKACE
Pleť - tvář, krk, dekolt. Samostatně na vyčištěnou pleť nebo pod krém, ráno a večer, zapracujte prsty vtlačením do pleti.
Náš tip: pro maximální účinek doporučujeme používat HYALURONIC ACID SÉRUM společně s přípravkem HYALURONIC ACID KRÉM.

 

Složení: Aqua, Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Panthenol, Xanthan gum, Sodium Methylparaben, Propylparaben. 

€75.00

Healthy Drink 30x10g

HEALTHY DRINK - doplněk stravy s cukrem a sladidly.
S limetkovou příchutí.
Hmotnost: 300 g (30 x 10 g).CO JE HEALTHY DRINK?
Instantní nápoj pro ženy i muže.
Potravinový doplněk s obsahem bioaktivních látek, jejichž pozitivní vliv na lidské zdraví byl vědecky ověřen.


PROČ UŽÍVAT HEALTHY DRINK?
Jedná se o suplement, který je sestaven z TOP výběru špičkových a nejúčinnějších surovin.
Každá (nejen) žena se jistě s tímto již setkala. Občas ji trápí zavodnění, občas trávení a imunita, přírůstek váhy, často únava, a to vše se dříve či později odrazí v obličeji. Pleť je narušená, zašedlá, vrásčitá, bez jasu a energie. A v tomto stavu již nedokáže správně zpracovávat látky, které se jí draze snažíme dodat ve formě kosmetických produktů.
Ano. V dnešní době existuje mnoho doplňků, které nám s tímto mají pomoci. Jeden řeší vlasy, nehty, další pleť, imunitu, střevní mikroflóru, stres apod. Výsledek? Bezhlavě kupujeme spousty doplňků s různým režimem užívání, které na sebe nemusí správně navazovat. Přiznejme si, kdo vydržel v tomto kombinování déle než měsíc? A s jakým přínosem?
Proto jsme vyvinuli produkt, který napomáhá řešit důsledky moderního života komplexně. Dohlíží na správnou funkci trávicího a imunitního systému, udržuje ideální rovnováhu vody v těle, napomáhá při hubnutí, zachovává energii a jako benefit podporuje zdraví vlasů a nehtů, dodává anti-age složky a přispívá ke zlepšení stavby kůže. Ta je pak připravena k rychlejšímu a účinnějšímu vstřebávání tolik důležitých kosmetických látek. V překladu  – šetří naši peněženku. 
Užívání je přitom velmi komfortní. Jedná se totiž o nápoj ve formě sáčků, který lze užívat kdekoli, jednou denně.


JAKÉ LÁTKY OBSAHUJE HEALTHY DRINK?

Inavea™baobab & acacia - synergicky působící směs vlákniny z akácie a dužiny baobabu, u nás málo známých afrických zdrojů bohatých na vlákninu, dodává produktu HEALTHY DRINK prebiotické účinky. 
Akácie a dužina baobabu se po staletí tradičně konzumují pro jejich širokou škálu výživových a léčivých látek. V odborné literatuře se uvádí prebiotické účinky baobabu a dužiny z jeho plodů. Poprvé byly prebiotické účinky baobabu a jeho synergický účinek s akáciovou vlákninou Inavea™ prokázané francouzskou firmou Nexira pomocí patentované studie.

Studie prokázala:
- podporu prospěšných bakterií, včetně Bifidobacterium spp. a čeledí specifických bakterií, jako jsou Akkermansiaceae a Christensenellaceae.
- postupnou fermentaci napříč celým střevem

Toto účinné složení, Inavea™ baobab & acacia působí jako přátelský regulátor mikroflóry, který účinně vytváří, obnovuje a udržuje její příznivou rovnováhu. Přispívá k lepšímu trávení a celkovému pocitu pohody. Nemá nežádoucí účinky, které se často vyskytují při užívání jiných typů vlákniny, jako je plynatost a nadýmání.

Probiotika LactoSpore® obsahují vysoce kvalitní probiotické mikroorganismy Bacillus coagulans, které se vyskytují v půdě, nazývané též půdní probiotika. Ve srovnání s jinými probiotiky se vyznačují lepší odolností vůči žaludečním šťávám, neusazují se v tenkém střevě, zůstávají naživu i poté, co opustí žaludek a dostanou se na místo určení. Přispívají k obnově přirozeného prostředí střev a zažívacího traktu. 

Cactinea™ - vysoce účinný extrakt z kaktusových plodů opuncie mexické (Opuntia ficus-indica) je nejbohatším přírodním zdrojem indikaxanthinu, nejbohatšího biologicky dostupného pigmentu betalainu s prokázaným antioxidačním účinkem a prospěšným vlivem na metabolismus tuků.

Tradičně, pro své diuretické účinky, se nálevy z opuncie používaly a používají k detoxikaci organizmu.
Studie firmy Nexira prokázala, že Cactinea™ 
- zvyšuje vylučování přebytečné vody z těla, avšak zachovává v těle potřebnou hladinu minerálů
- snižuje pocit těžkých nohou a otoku nohou
- má významný pozitivní vliv na siluetu těla

LUZIXINE™ koncentrovaný extrakt z tolice vojtěšky (Medicago sativa) je bohatý zdroj vitamínů a zdraví prospěšných látek, které pomáhají udržovat správnou hladinu cholesterolu v krvi, přispívají ke správnému metabolismu sacharidů a podporují zdravý vzhled nehtů a vlasů. Získává se z čerstvé šťávy z listů tak, aby byl zachován jeho maximální nutriční profil. Byl předmětem 3 vědeckých studií. Vzhledem ke svému nutričnímu bohatství posiluje účinnost produktu HEALTHY DRINK. 

Přírodní, bioaktivní a biologicky dostupné rybí kolagenní peptidy Naticol® výrazně redukují nežádoucí známky stárnutí. Jejich účinnost byla prokázána několika klinickými studiemi. Klinicky bylo prokázáno, že Naticol® podporuje elasticitu a pevnost kůže. Napomáhá tak k redukci vrásek, zlepšení hydratace i jasu pleti. A jako zdroj proteinu přispívá i k regulaci tělesné hmotnosti.

Kyselina hyaluronová má schopnost na sebe vázat velké množství vody a zajišťuje tak hydrataci a elasticitu pleti.

Vitamin C má vliv na řadu metabolických funkcí v našem organismu. Přispívá k tvorbě kolagenu a jako účinný antioxidant chrání buňky před škodlivými účinky volných radikálů.  

Sladidla:
HEALTHY DRINK obsahuje sladidla v tomto hmotnostním poměru: (v jednom 10 gramovém sáčku)
Dextróza (hroznový cukr - sladidlo 1 109,00 mg) - pro dodání energie.
Sukralóza sladidlo 8,00 mg.
Stevie, extrakt z listů 98%  3,00 mg.DOPORUČENÉ DENNÍ DÁVKOVÁNÍ
1-2 sáčky denně (nejlépe po dobu prvních 10-ti dní užívejte 2 sáčky denně, poté 1 sáček denně). V případě nižší tělesné hmotnosti (do 55 kg), užívejte 1 sáček denně.
Užívejte ráno přibližně 20 minut před prvním jídlem po dobu alespoň 3 měsíců. Opakujte dle potřeby. Přípravek je vhodný i pro dlouhodobé užívání.

Obsah sáčku rozpusťte v cca 250 ml studené vody a ihned vypijte.
Náš tip: pro ideální konzistenci nápoje použijte k přípravě šejkr nebo rozmíchejte obsah sáčku v menším množství vody a poté dolijte zbylé množství vody.UPOZORNĚNÍ: Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Neslouží jako náhrada pestré stravy. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy.

V prvních dnech užívání se u citlivějších jedinců s narušenou střevní mikroflórou mohou vyskytnout nekomfortní pocity, jako je například mírný tlak v břiše. Tento stav není důvodem k přerušení užívání a po několika dnech samovolně odezní. Jedná se totiž o přirozený proces ve kterém dochází k úpravě rovnováhy střevního mikrobiomu. 

€75.00

HERBAL OIL

Suitable for children and adults.
Active ingredients: marigold oil, evening primrose oil, lemon balm essential oil, and pharmaceutical oil for dry skin softening.

APPLICATION
1.  Face, body, and keloid scars massages. Apply locally, for the massages, or for calming the skin when over-dried.
2.  Bath - Add approx. 10ml of the oil to your bath and stir well. Tiny drops of the oil will remain on the skin surface, preventing it from drying.

€17.20 / 200 ml

Massage Oil with Hippophae rhamnoides

Delicate oil, rich in vitamins.
Active ingredients: buckthorn oil, rich on vitamin A, vitamin C, medicinal oil, and lecithin for body and face massages.

Use locally with massage or anytime the skin feels dry.

€17.20 / 200 ml

Perfect Body-Milk

Silky emulsion of new generation, for velvety smooth and rejuvenated body skin.
Active ingredients: ceramides, Hyaluronic acid (50 – 3000 kDa), Dead Sea minerals, and vitamin E prevent skin dehydration, loss of elasticity, intensively increasing its strength and elasticity. 

APPLICATION
After bathing, sunbathing, solarium treatments, or as needed.

€17.20 / 200 ml

SET body care

SET of Basic complete care.

4 FOR THE PRICE OF 3
BODY SHAMPOO WITH MINERALS (DEAD SEA) 500ml
HAIR SHAMPOO WITH MINERALS (DEAD SEA) 500ml
PERFECT BODY-MILK 200ml

+ FREE
HAND CREAM 100ml

€45.70
/seznamapi/postdata
Wishlist
Porovnání produktů