1000,0000
Česká republika
(Kč)

Erreichte Vorteile

  • Kostenloser Katalog
  • Sie können kostenlose Proben im Warenkorb auswählen. Wenn Sie die Muster nicht selbst auswählen, wählen wir sie zufällig aus einer Vielzahl von Produkten aus. Klicken Sie auf diesen Titel, um eine Liste der Beispiele anzuzeigen.
  • Sie können kostenlos ein Produkt im Warenkorb auswählen. Wenn Sie kein Geschenk selbst auswählen, wählen wir es nach dem Zufallsprinzip aus einer Vielzahl von Produkten aus.
  • Kostenlose Lieferung mit Lieferungsgesellschaft
    ( 1 500 Kč fehlt noch)

Währungsauswahl

(Kč)
banner
banner
banner

Tel :. +420 545 245 048-9

Hotline: +420 736 142 376

ÖFFNUNGSZEITEN
Mo - Fr: 8:00-16:00 

Sie können auch unsere E-Mail-Adresse senden: forlife@forlifemadaga.com

Souboj s vráskami!VRÁSKY?  SKONČETE S NIMI!


Vrásky mohou vznikat z mnoha příčin. Jedním z hlavních faktorů je nezastavitelný proces stárnutí, kterým prochází každý z nás. Dalším z faktorů může být nedostatečná regenerace pleti nebo mimika obličeje (mračení, smích apod.). Tvorbu vrásek také může ovlivňovat životní styl či genetická dispozice.


PÉČE PROTI PRVNÍM VRÁSKÁM
Čas nelze zastavit - dříve či později se na pleti objeví první vrásky. U sušší pleti jsou viditelné dříve u smíšené a mastné pleti později. Právě nyní je nutné vráskám předcházet. Charakteristickou vlastností liposomů je jejich schopnost okamžitě proniknout do pokožky. Navážeme-li na ně dostatečné množství účinných látek, dosáhneme vynikajícího účinku podpoření regenerace a ochrany.

KRÉM S LIPOSOMY
Polomastný regenerační krém pro denní i noční péči.
Aktivní látky: lecitin, derivát kokosového oleje, glycerin a vit. E pro pravidelnou každodenní péči, oživení a udržení mladistvého vzhledu.

OČNÍ HYDROBALZÁM LIPODERM
Hydratační gel pro péči o oční okolí, víčka a podoční váčky.
Aktivní látky: lecitin, mikrokapsulovaný beta-glucan, vit. E a  glycerin mají pozitivní vliv na pružnost a strukturu pokožky. Gel zanechává lehce relaxační a chladivý efekt.DERMACLINIC – INTENZIVNÍ PÉČE PROTI VRÁSKÁM

Přípravky Dermaclinic na citlivou pleť byly vyvinuty ve spolupráci s francouzskými odborníky. Obsahují špičkové suroviny s klinicky prokázanými účinky. Přípravky neobsahují parfemaci a jsou koncipovány tak, aby vyhověly i nejnáročnějším klientům.

SÉRUM PROTI VRÁSKÁM DERMACLINIC
Koncentrovaná směs přírodních účinných látek ve fluidním hydrozákladu. Neobsahuje parfemaci!
Aktivní látky: biomolekulární extrakt mořských řas, Alaria Esculenta, Tripleurospermum Maritimum (heřmánkovec nevonný) a panthenol jsou určeny k okamžité hydrataci, vyhlazení a rozjasnění pleti. Napomáhají navracet mladistvé kontury obličeje a krku.

PROTIVRÁSKOVÝ KRÉM DERMACLINIC
Lehce vstřebatelný krém na den i noc k péči o pleť a oční okolí.
Aktivní látky: biomolekulární komplex z mořských řas, heřmánkovec nevonný, Medilan, Osmocid, vit. E, panthenol, derivát kokosového oleje a polysacharidový komplex působí proti vráskám dlouhodobě, bezpečně a na přírodní bázi biotechnologie Dermaclinic.

OČNÍ KRÉM DERMACLINIC
Komplex intenzivně zklidňujicích a protivráskových složek.
Aktivní látky: medilan, osmocid, vit. E, panthenol, biomolekulární extrakt mořských řas, heřmánkovec nevonný, přírodní oleje a polysacharidový komplex jsou zaměřeny na ošetření citlivých očních partií a vějířkovitých vrásek.SPECIÁLNÍ PÉČE PROTI VRÁSKÁM HYALURONIC ACID

Kyselina hyaluronová se významně podílí na hydrataci kůže. Je obsažena v lidském organismu a hojně se využívá v lékařství i kosmetice pro vyhlazení vrásek. Okamžitě obnovuje objem pleti a viditelně ji zjemňuje.

HYALURONIC ACID SÉRUM
Koncentrované hydrofilní sérum v optimálním složení s vynikající schopností vázat a udržet vodu v pleti.
Aktivní látky: kyselina hyaluronová (HA), lipogel, panthenol. Schopnost HA pronikat do pokožky a jedinečné hydratační a viskoelastické vlastnosti umožňují zjemnění textury kůže a obnovení její elasticity, což jsou faktory klíčové pro účinné omezení vrásek a vypnutí pokožky.

HYALURONIC ACID KRÉM
Na den i noc s optimální koncentrací revitalizačních složek.
Aktivní látky: vitamin E, panthenol, kyselina hyaluronová, NMF se používají k vyplnění a vypnutí vrásek v oblasti čela, úst a nosoretních rýh. Složení neucpává póry, je nekomedogenní.SPECIÁLNÍ PÉČE PROTI VRÁSKÁM COLLAGEN ACTIVE

Kolagen je základní bílkovina našeho organismu. Kolagenová vlákna ovlivňují pružnost a vláčnost pokožky i její stárnutí. Zevní dodávání COLLAGENu ACTIVE ve formě séra či krému, má významný regenerační efekt, poněvadž podporuje normalizaci ochranného kožního filmu (epidermu) a vytváří bariéru, která  účinně zabraňuje ztrátě vlhkosti kůže.

COLLAGEN ACTIVE SÉRUM
Pro vyhlazenou pleť s mladistvým vzhledem.
Aktivní látky: hydratační složky (NMF), collagen, kyselina hyaluronová a panthenol jsou klíčové složky k omezení vrásek a obnovení elasticity pokožky. Efekt aktivních látek je patrný téměř okamžitě, rychle penetruje do kožního povrchu a tzv. „působí jako výplň nebo-li tmel“.

COLLAGEN ACTIVE KRÉM
Jemný krém pro den i noc s ochranným, revitalizačním a hydratačním charakterem.
Aktivní látky: collagen, kyselina hyaluronová, vit. E a mikroemulzní systém navozují efekt sametové pleti, stimulují proces syntézy kolagenových vláken a vyhlazování vrásek. Kůže je elastičtější a jemná na dotek.EXKLUZIVNÍ PÉČE PROTI VRÁSKÁM

Řada Remodelling obsahuje látky s excelentním komplexním účinkem na pleť. Suroviny jsou pečlivě kontrolovány po stránce čistoty a účinku, jsou nekomedogenní (netvoří záněty) a nezatěžují kůži a póry. Přípravky neobsahují návykové složky.
ÚČINEK: remodelační, výživný, hydratační, liftingový, protivráskový, restrukturalizační, ochranný.

REMODELLING ELIXIR BIOLOGICAL
Inovační hydrofluidní sérum s bio-synergickým komplexem látek pro remodelaci pleti.
Aktivní látky: bisabolol, kolagen, hyaluronic acid (NMF), vit. E, biomolekulární extrakt mořských řas, extrakt heřmánkovce nevonného a pantenol jsou zaměřeny na komplexní anti-age, lifting a ochranný efekt.

REMODELLING CREAM BIOLOGICAL
Bohatá exkluzivní textura s bio-synergickými účinnými složkami. Pleť je díky vlivu aktivních látek hýčkaná a svěží bez pocitu napětí, suchosti nebo naopak zvýšené mastnoty. Působí přirozeně jako nikdy předtím.
Aktivní látky: bisabolol, meruňkový olej, kolagen, hyaluronic acid (NMF), vit. E, biomolekulární extrakt mořských řas, extrakt heřmánkovce nevonného a medilan pro sametově přirozený vzhled.
          


  KOMPLEXNÍ PÉČE NA BÁZI BIO SUROVIN

Speciální vinná řada obsahující unikátní účinnou složku Viniferin. Vinná réva a vinný olej získaný moderními technologiemi jsou novodobým trendem v kosmetické péči. Obsahuje UV filtr. 

GRAPEVINE LINE THERAPY CONCENTRATE
Koncentrát příjemné (fluid/krém) textury se zvýšeným podílem bioaktivních účinných látek a olejů.
Aktivní látky:  ?-Viniferin, BIO olej z hroznových jader, mandlový olej, biosacharid, vitaminy E, A, F a minerály jsou zaměřeny na mimořádnou výživu, hydrataci a komplexní anti-age efekt.


GRAPEVINE LINE THERAPY CREAM
Denní krém na bázi přírodních surovin zaměřených na sametový vzhled, komplexní ochranu a anti age-efekt.
Aktivní látky:  ?-Viniferin, BIO olej z hroznových jader, mandlový olej, bambucké máslo, biosacharid, anorganický UV titan (nano filtr), vitaminy E, A, F a minerály.•  LUXUSNÍ PÉČE PRO NÁROČNOU PLEŤ
Energizující síla navracející dokonalý vzhled v jednom jediném kroku.

MY SECRET - 24K GOLD
Luxusní komplex mikropráškového 24 Ka zlata a vysoké koncentrace koloidního zlata, kaviáru, rostlinných buněčných extraktů, protivráskových aktivních látek a vitaminových mikrokapsulí, posouvají hranice v péči o pleť v kosmetický ceremoniál.

MY SECRET - BOTOPLATINUM
Zlepšení vzhledu výrazových linií. Expresní optická výplň vrásek.

MY SECRET GOLD & DIAMOND ENERGY
My Secret - Gold & Diamond Energy překračuje nové hranice luxusu již v prvním doteku. Jeho nadčasové složení v synergii s energizující silou drahých kamenů a kovů (diamant a zlato) výrazně zmírňuje známky stárnutí a předchází civilizačnímu poškození pleti.


 


 ikonka info 2 TIP FOR LIFE & MADAGA : přípravky lze zakoupit samostatně a také ve zvýhodněných
sadách kompletní péče.

Die meistverkauften Produkte
Direkte Linie