1000,0000
Česká republika
(Kč)

Erreichte Vorteile

  • Kostenloser Katalog
  • Freies proben
  • Freies produkt
    (mehr kaufen für 2 000 Kč)
  • Sie können kostenlose Proben im Warenkorb auswählen. Wenn Sie die Muster nicht selbst auswählen, wählen wir sie zufällig aus einer Vielzahl von Produkten aus. Klicken Sie auf diesen Titel, um eine Liste der Beispiele anzuzeigen.
  • Sie können kostenlos ein Produkt im Warenkorb auswählen. Wenn Sie kein Geschenk selbst auswählen, wählen wir es nach dem Zufallsprinzip aus einer Vielzahl von Produkten aus.
  • Kostenlose Lieferung mit Lieferungsgesellschaft
    ( 1 500 Kč fehlt noch)

Währungsauswahl

(Kč)
banner
banner
banner

Tel :. +420 545 245 048-9

Hotline: +420 736 142 376

ÖFFNUNGSZEITEN
Mo - Fr: 8:00-16:00 

Sie können auch unsere E-Mail-Adresse senden: forlife@forlifemadaga.com

Mrtvé moře - zdroj léčebných surovinSTALETÍMI PROVĚŘENÁ KVALITA


INFORMACE O MRTVÉM MOŘI - ZDROJI ÚČINNÝCH A LÉČEBNÝCH SUROVIN

Mrtvé moře je pozoruhodné svou nezvykle vysokou koncentrací soli.
V mořské vodě jsou obsaženy nejvíce 4% soli, avšak ve vodě Mrtvého moře je toto množství až šestinásobně vyšší. Vše je dáno jeho geografickou polohou. Nachází se 400 m pod úrovní světového oceánu, přičemž průměrné teploty se v jednotlivých ročních obdobích pohybují kolem 34°C. Roční srážky jsou zde pouze 55 až 105 mm.
Vlivem těchto faktorů dochází k rychlému odpařování vody a ke zvýšené kumulaci minerálních solí + ostatních prvků jako jsou například fosforečnany, sírany apod. Právě vysoká koncentrace minerálů a doprovodných prvků dává Mrtvému moři jedinečné léčebné vlastnosti, které nenalezneme nikde jinde na celém světě.


PROČ VYUŽÍVÁME PRODUKTŮ MRTVÉHO MOŘE?

Na tuto otázku by bylo snadné odpovědět prostým tvrzením, že minerální sůl je odvěkým léčebným prostředkem a má tedy své nezanedbatelné místo i v dnešní kosmetice. Každoročně se od Mrtvého moře vracejí lidé se ztlumenou či dokonce stabilizovanou psoriázou (lupenkou) i jinými kožními chorobami.
Sůl přirozeně hydratuje pokožku a jemně ji dezinfikuje. Prvky jako sodík a draslík se spolupodílejí na osmotickém tlaku a další v ní obsažené anorganické prvky jsou pro lidské tělo nepostradatelné.  Bahno má regenerační, relaxační a hojivé účinky.

FOR LIFE spol. s r.o. po navázání oboustranné spolupráce dováží z Jordánska základní suroviny a z nich následně vyrábí kosmetické přípravky s minerály. Je tak zajištěna maximální jakost výrobku (prochází všemi laboratorními testy pod dohledem odborníků), čerstvost výrobku (zákazník dostává do rukou skutečně čerstvý výrobek) a navíc je složení výrobku přizpůsobeno našemu klimatickému pásmu, což zaručuje větší snášenlivost a optimální účinnost produktu pro naše zákazníky.


V současné době se na světovém i našem trhu stále častěji objevují levné náhražky minerální soli a bahna. Tyto výrobky, zejména však sůl, má se solí Mrtvého moře již málo co společného, neboť je míchána s obyčejnou solí.

Dokonce u samotného zdroje, tedy u Mrtvého moře, lze získat minerální sůl v různých kvalitách:

a) kvalita No. 1. - je 2× čištěná sůl, drcená. Získává se z nalezišť s nejvyšší koncentrací účinných minerálních látek.

b) kvalita No. 2. - nečištěná drcená sůl. Nižší účinnost je dána malým procentem minerálních látek v ní obsažených.

c) kvalita „0“ - všechno ostatní, zbytky, které mají minimální účinnost. Tato sůl je velmi nečistá a mnohdy bývá nabízena za atraktivní cenu pro konečného zákazníka. Může však být i smíchána s obyčejnou solí.

For Life spol. s r.o. poskytuje svým zákazníkům minerální sůl v kvalitě No. 1., která zaručuje maximální účinnost. Věříme, že oceníte naši snahu dodávat pokožce a organismu skutečně to nejlepší, co bezpochyby zasluhuje.


 
LÉČIVÉ VODY MRTVÉHO MOŘE

Studie Lékařského střediska pro výzkum Mrtvého moře (kráceno):

Léčebný účinek solných koupelí v Mrtvém moři chválí tisíce pacientů, kteří této kůry každodenně využívají. Zábaly z bahna připravené z ložisek Mrtvého moře, byly uznány jako léčivé Balneologickým institutem univerzity v Giessenu v Německu pod vedením prof. Dr. Otta a Dr. Drechslera.


Indikace (použití) koupelí ve slaných vodách Mrtvého moře:

Kloubní onemocnění:
– Primární chronická polyartróza (revmatismus)
– Spondylarthrosis ancylopoetica (Bechtěrev)
– Degenerativní formy revmatismu, artrózy

Podmíněné choroby:
– Po obrně, paralýze

Ženské nemoci:
– Chronické záněty vnitřních pohlavních orgánů, hormonální poruchy
– Nedostatečná funkce vaječníků a žláz
– Obecná slabost jako následek nemocí stáří
– Exsudativní diatéza u dětí, skrofulóza, Perthesova choroba kostí

Kožní choroby:
– Psoriáza (lupenka), ekzémy
– Lehká srdeční nedostatečnost, problémy s cirkulací krve v periferních cévách


Vliv koupelí se solí Mrtvého moře na lidský organismus

Soli jsou vstřebávány do těla přes pokožku krevními kapilárami. Fyzikální a chemické vlivy působí prostřednictvím vegetativního nervového systému na endokrinní žlázy a vnitřní orgány. Těmito změnami jsou mobilizovány obranné schopnosti organismu a biologická terapie končí uzdravením. Dochází k normalizaci metabolismu a ostatních životních procesů. Po několika koupelích se může objevit stresová reakce ve formě celkové slabosti, případně srdeční reakce a poruchy nervového systému. V tomto případě je nutná obezřetnost při koupelích a je vhodná dvoudenní až třídenní pauza.

Solné koupele zlepšují krevní oběh v pokožce a vnitřních orgánech, které tak získávají více kyslíku. Je známo, že při revmatismu a jiných chorobách je oxidace oslabena. Při koupeli je urychlen oběh mízy ve svalech
a vnitřních orgánech, což způsobuje uvolnění a zmírnění bolesti. Současně dochází k reabsorpci zbytků zánětů, krusty a fibrózy se změkčují. Proto mohou být mechanoterapeutickými metodami snáze léčena zatvrdlá kloubní pouzdra a ostatní patologické změny v měkkých částech kloubů. Také aplikace masáže je snazší.

Lázeňská léčba (koupele) má také příznivý vliv na ekzémy, furunkly a lupenku. Léčba působí na rohovatění epitelu, uvolnění krust a zmírnění dráždění. Kontrakcí kapilár v nemocné pokožce se zmenší zanícený edém, zrohovatělá kůže se odstraní a pokožka změkne. V případech lupenky, procedury léčby solnými koupelemi účinkují keratoplasticky a keratoliticky. U ekzémů působí jako baktericid.


Koupele v Mrtvém moři vedou všeobecně:

Ke znovuobnovení sil v organismu a normalizaci vegetativního nervového systému a vnitřních orgánů. Tato regenerace je viditelná již na začátku léčby solnými koupelemi.


Léčebná kúra může sloužit i jako prevence

Lidé stárnou, jejich cévy a vaskulární systém, kosti a chrupavkovitá tkáň se opotřebovávají, krevní oběh je nestabilní. Obranné mechanismy organismu se vyčerpávají, rovnováha důležitého vegetativního nervového systému je narušena nebo zcela zničena. Životní rytmus je nepravidelný, nerovnovážný, což může způsobit různá poškození orgánů lidského těla. Solné koupele přinášejí celému organismu uvolnění, tělo se zotaví, pacient se cítí svěží a aktivnější.

 

Chci koupit Sůl Mrtvého Moře.

Die meistverkauften Produkte
Direkte Linie