Tel:. +420/545 245 048-9

  Linka pro odborné dotazy:
  +420/736 142 376

 

  OTEVÍRACÍ DOBA

  Po: 8:00-18:00 hod.
  Ut-St: 8:00-16:00 hod.
  Čt-Pá: 8:00-15:00 hod.

 

  Využít můžete také náš e-mail: forlife@forlife.cz

 


ZPŮSOB DOPRAVY

Po objednání zboží Vám bude zásilka expedována ze skladu For Life do 24 hodin (v pracovních dnech), není-li uvedeno jinak. V případě, že by tato doba měla být překročena, budeme Vás informovat.

Termín dodání zboží je zpravidla do 1-2 pracovních dní (vyjma dnů pracovního volna).
Způsob dodání zboží - přepravní společnost PPL.


Poštovné účtujeme u maloobchodních klientů následovně:

Objednávka od 0,- do 1000,- Kč           poštovné   60,- Kč
Objednávka nad 1001,- Kč                   poštovné ZDARMA

V případě nevyzvednutí zásilky kupujícím si prodávající vyhrazuje právo navýšit konečnou cenu objednávky o další poštovné při opětovném zaslání objednávky.

POZN.: poštovné pro velkoobchodní klienty se řídí VOC podmínkami (pro přístup k profesionálním informacím je nutné přihlášení do účtu profesionála).

 

JAK PROBÍHÁ DODÁNÍ BALÍKU PPL?

1. Zásilka Vám bude standardně doručována v rozmezí od 8 do 18 hodin do 24 hodin od expedice.
2. Řidič kontaktuje příjemce na uvedené telefonní číslo prostřednictvím SMS s orientačním časem doručení v rozmezí dvou hodin.
3. Doběrečné lze uhradit v hotovosti nebo platební kartou. Terminálem pro platbu kartou je zpravidla vybaven každý řidič PPL. Možnost platby kartou je vždy upřesněna v SMS zprávě.
4. Den před doručením zásilky Vás PPL vždy informuje prostřednictvím emailu (pakliže jste jej poskytli).
5. Datum, adresu doručení nebo večerní doručení můžete změnit dle Vašich potřeb prostřednictvím našeho webu www.pplbalik.cz.
6. V případě změny doručovacích parametrů je nejzazší termín pro doručení zásilky 7 dní od prvního pokusu o doručení.
7. V den doručení bude na vámi uvedené telefonní číslo prostřednictvím SMS zaslána informace s orientačním časem doručení v rozmezí dvou hodin (např. 13-15:00).V případě nezastižení Vás budeme informovat prostřednictvím emailu nebo SMS a zásilku Vám automaticky doručíme zdarma následující pracovní den.
8. Jestliže doručení není úspěšné ani v případě druhého pokusu, bude Vaše zásilka uložena na příslušném depu po dobu 7 dní. Pro sjednání třetího doručovacího pokusu je nutno kontaktovat PPL.
9. Cestu Vaší zásilky můžete sledovat na webových stránkách www.ppl.cz, prostřednictvím mobilního webu http://m.ppl.cz nebo prostřednictvím mobilních aplikací PPL CZ pro iPhone nebo Andriod (ke stažení na webu PPL).
10. Na stránkách www.ppl.cz lze využít harmonogram doručování s nejpravděpodobnějším časem doručení Vaší zásilky, dle PSČ doručení.

Sobotní doručení
Tato služba, která je poskytována po celé České republice, je určena příjemcům, kteří preferují doručení zásilky o víkendu. Doručování probíhá standardně od 8:00 do 18:00. U zásilky adresované na soukromou adresu a v případě, že je k dispozici telefonní číslo na příjemce, bude ráno před doručením prostřednictvím SMS odesláno dvouhodinové okno pro doručení a kontakt na řidiče. V případě nezastižení příjemce se další doručovací pokus uskuteční následující pracovní den.

Doručení do sítě výdejních míst PPL ParcelShop
Nechcete-li se vázat na určitý čas doručení, balík si může vyzvednout také na vámi zvoleném výdejním místě PPL ParcelShop. Seznam výdejen a více informací naleznete na stránce www.pplparcelshop.cz


 

PŘEVZETÍ ZBOŽÍ

Kupující je povinen překontrolovat neporušenost obalu. Pokud zásilka vykazuje zjevné znaky manipulace či poškození tzn. je rozbalená, rozlepená, promočená či mechanicky poškozená V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ JI NEPŘEBÍREJTE! Pokud taková situace nastane, prosím, obratem nás kontaktujte.

STANDARDNÍ POSTUP:
1. Při převzetí zkontrolujte neporušenost obalu.
2. Převzetím zásilky stvrzujete, že jste zásilku převzali bez zjevných závad.
3. Pokud je obal poškozený, sdělte to přímo řidiči.
4. Pokud zjistíte, že obsah zásilky je poškozený až po jejím převzetí a rozbalení, informujte OBRATEM společnost For Life spol. s r.o. a následně přepravce PPL nejpozději do 3 pracovních dní.
5. Doporučujeme pořídit fotodokumentaci stavu zásilky bezprostředně po rozbalení!
6. Prodávající neodpovídá za poškození, zničení nebo ztrátu zboží způsobenou přepravcem v případě, nebude-li kupující postupovat dle předchozích upozornění.


Pokud Vám zásilka nebude doručena ani nedostanete výzvu k vyzvednutí, kontaktujte nás prosím na tel. číslech + 420 545 245 048-9.

(C) FOR LIFE
2DERM