Tel:. +420/545 245 048-9

  Linka pro odborné dotazy:
  +420/736 142 376

 

  OTEVÍRACÍ DOBA

  Po: 8:00-18:00 hod.
  Ut-St: 8:00-16:00 hod.
  Čt-Pá: 8:00-15:00 hod.

 

  Využít můžete také náš e-mail: forlife@forlife.cz

 


ZÁSILKA SE ZBOŽÍM NEDORAZILA. NA KOHO SE MOHU OBRÁTIT?

Pakliže Vám nebyla zásilka doručena ve standardním termínu či Vám nebyla dodána oznámenka o uložení zásilky, prosím, obratem nás kontaktujte.


 

PŘIŠEL MI POŠKOZENÝ BALÍK, JAK MÁM POSTUPOVAT?

Pokud zásilka vykazuje zjevné znaky manipulace či poškození tzn. je rozbalená, rozlepená, promočená či mechanicky poškozená  V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ JI NEPŘEBÍREJTE! Pokud taková situace nastane, prosím, obratem nás kontaktujte.

Před převzetím zboží od přepravce ZKONTROLUJTE PROSÍM OBAL ZÁSILKY, zda není poškozen. Zásilku BEZ BEZ KONTROLY NEPŘEBÍREJTE!
Jakékoliv poškození obalu nebo zboží poznamenejte prosím ihned do přepravního listu. Pokud bude karton v pořádku, zkontrolujte zboží nejdéle do 24 hodin od převzetí. Jen tak je možné případné poškození (vzniklé v průběhu přepravy) uplatnit u přepravce na jeho náklady.
V případě, že tak neučiníte, nelze ze strany dodavatele uplatňovat reklamaci na poškození zboží. Děkujeme.

For Life spol. s r.o. neodpovídá za poškození, zničení nebo ztrátu zboží způsobenou přepravcem v případě, nebude-li kupující postupovat dle předchozích upozornění.

V případě, že jste převzali zásilku, jenž nejevila prvotní známky poškození, přesto zboží na faktuře nesouhlasí s obsahem zboží, či bylo dokonce poškozené, kontaktujte nás pro dohodu dalšího postupu.

(C) FOR LIFE
2DERM